KONST / Litografier / Färglitografi 13862019
nr 1386 2019
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Färglitografi, Signerad, "glassbox". Signerad, numrerad 55/80, bladets mått: 73x52, yttermått inklusive ram: 87x65cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:23:02
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
22 mar